Помилка!

Hide Помилка!

Відновити пароль

Помилка!

Помилка!

Hide Error message here!

Втратив пароль? Введи свій email.
Тобі буде надіслано новий тимчасовий пароль.

Error message here!

Back to log-in

Close

    068-511-2484    

Оплата і доставка

1. Готівкова оплата.
1.1 Оплата в магазині при отриманні товару (самовивіз).
1.2 Оплата кур'єру при отриманні товару (адресна доставка). Вартісь доставки розраховується менеджером.


2. Накладений платіж.
2.1 Оплата перевізнику при отриманні товару (перевізник Ін-Тайм, Нова Пошта, доставка по Україні).
Додатково нараховується комісія за повернення коштів відправнику.

3. Попередня оплата.
3.1 Попередню оплату можна здійснити на картку Приват24.
Додатково нараховується комісія від 0.5% до 1% від загальної вартості товару.

4. Безготівкова оплата (з ПДВ).
4.1 Безготівкова вартість товару плачується на розрахунковий рахунок в ощадбанку.


Розмір передоплати
Залежно від категорії товару і виробника проводиться передоплата товару в розмірі від 50 грн (для корпусних серійних меблів) до 50-70% від вартості (м'які меблі, меблі за індивідуальними замовленнями, закордонні поставки). При цьому клієнту видається договір та квитанція про оплату.

Доставка та зборка Умови доставки
Меблі як правило доставляється в розібраному вигляді в упаковках. Терміни доставки можуть бути різними, в залежності від наявності товару на складі. Доставка меблів, які є на складі - можлива вже на наступний день після замовлення меблів. Наявність і терміни доставки товару можливо дізнатися у нашого менеджера за телефонами, вказаними в шапці сайту. Доставку оплачує покупець. Вартість доставки меблів по Україні при сумі замовлення понад 50000 грн - безкоштовно ; Можливий самовивіз зі складу. Час Вашого приїзду погоджуйте з менеджером.

На всі товари, придбані у нас, Ви можете замовити доставку в будь-яку точку України через одну із служб доставки (Інтайм, Нова Пошта, та ін.)

Вартість доставки розраховується індивідуально, в залежності від дальності й обраного способу доставки. Замовлення формується відразу після надходження оплати.

Термін формування замовлення (з урахуванням того, що всі замовлені товари є в наявності на складі) становить 1-2 дні, потім ми відправляємо замовлення за вказаною Вами адресою вказаним способом відправлення. У вихідні та святкові дні замовлення не формуються і не відправляються.

Страхування вантажу здійснюється за рахунок і за бажанням клієнта. У випадку, якщо клієнт не вказав у своїй письмовій або усній заявці вимогу застрахувати вантаж на повну вартість, компанія за рахунок клієнта страхує вантаж на мінімальну суму можливого збитку.

Наша компанія залишає за собою право рекомендувати компанію перевізника меблів, але не встановлює і не визначає її. Клієнт має право самостійно вирішити з яким перевізником він хоче співпрацювати з питання доставки свого вантажу. Також "Мебеліаре" ні яким чином не може впливати на тарифи і правила роботи компаній перевізників.

У разі доставки вантажу в інше місто України або за її межі зобов`язання компанії Мебельєрі вважаються виконаними в момент оформлення вантажної декларації у того перевізника, якого вибрав клієнт. Документом підтверджуючим факт передачі вантажу клієнтові на його адресу і його прізвище є вантажна декларація, оформлена перевізником, згідно його тарифів і правил оформлення. Уважно розгляньте привезену Вам меблі, переконайтеся в цілісності й схоронності упаковки. Перевірте разом з експедитором збереження дзеркал і скляних деталей. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом доставленого Вам товару Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Також до передачі грошей Ви маєте право відмовитися від покупки. Якщо товар Вас влаштовує, Ви підписуєте договір і товарний чек з доставкою. Після цього експедитор віддає Вам повний комплект документів на товар: договір і товарний чек (при оплаті за готівковий розрахунок).