Помилка!

Hide Помилка!

Відновити пароль

Помилка!

Помилка!

Hide Error message here!

Втратив пароль? Введи свій email.
Тобі буде надіслано новий тимчасовий пароль.

Error message here!

Back to log-in

Close

068-511-2484

ПРО НАС

Mebeliare.com.ua – Ваш меблевий помічник для дому і офісу.

В інтернет-магазині «Мебеліаре» Ви знайдете великий асортимент якісних меблів. Ми постійно поновлюємо асортимент в інтернет-магазині, щоб Ви могли придбавати самі свіжі, модні й актуальні меблі із останніх колекцій.

Ми надаємо максимальну інформацію про наші меблі і максимальну свободу вибору розмірів, оббивочних матеріалів, фурнітури, декору. У нас Ви можете змінити не тільки розмір дивану, а й оббивку, декор, наповнення, розкладний механізм прямо на сайті.

Ми можемо запропонувати диван як і коротший від стандарту, щоб диван вмістився саме там де Вам потрібно, так і довший, щоб людина великим ростом змогла комфортно відпочивати лежачи на дивані.

Ми пропонуємо Вам дивани і в меблевій тканині і в натуральній меблевій шкірі. Ви самостійно можете вибрати колір, візерунок, і матеріал для оббивки. Для цього ми на сайті пропонуємо колекції обивочних матеріалів, Ці колекції ми постійно оновлюємо, щоб максимально задовольнити Ваші запити, але не обмежуємо Вас, і якщо Ви маєте свій погляд на оббивку, пропонуйте, і ми зробимо диван із тканини за Вашим вибором.

Ви також можете обрати і декор для дерев’яних елементів з колекцій представлених на сайті. При потребі можемо підібрати максимально подібний до ваших меблів, за вашим зразком.

Ви можете вибрати наповнення для дивану, змійку ламелі, пружинні блоки, кокосову койру.

І все це Ви можете вибрати на сайті. Якщо ж на сайті Ви не змогли підібрати потрубну конфігурацію меблів,- напишіть нам свої побажання. 

Наш графік работи досить зручний, вибрати і замовити меблі на сайті можно в будь-який день і в будь-який час доби, а менеджери працюють і обробляють замовлення з 10:00 до 19:00 щодено. Якщо Ви спішите, зателефонувати самостійно, до того ж ви зможете уточнити всі інші нюанси відносно меблів, доставки і оплати замовлення у менеджера.

Ми стараємося максимально точно передати представленими на сайті фото всі особливості меблів: колір, фактуру і т.п. Але ми допускаємо, що деякі елементи можуть по різному виглядати в залежності від налаштувань Вашого монітору. До того ж обивочні матеріали, і декор дерева досить часто дещо різному виглядають при денному світлі і штучному освітленні. Деякі відхилення бувають у різних партіях одного і того ж елементу.

Терміни доставки меблів в інтернет-магазині «Мебеліаре» - максимально швидкі для Вашої зручності Меблі, які присутні на складі, можна відправити вже на наступний робочий день після замовлення.

Меблі ПіД ЗАМОВЛЕННЯ, що виготовляються особисто для Вас, будуть доставленні в термін від 7 до 21 рабочих днів. Це пов’язано з тим, що обивочні матеріали ми замовляємо в постачальників. Частіше всього меблі доставляємо вже через через два-три тижні, але на 100% ми не можемо цього гарантувати, тому зазначаємо довший термін поставки, щоб не розчаровувати Вас. Будьте впевненні – якщо меблі будуть виготовлені швидше узгодженого в замовленні терміну, ми обов'язково повідомимо Вас про це і при Вашому бажанні доставимо Вам швидше попередньо зазначеної дати.

 

Приємних вам покупок!